vyhľadávanie
www.kvant.sk
 
www.projektory.sk
 
 
 


Školské projektory >> BenQ

BenQ MS513

Ako prvý výrobca DLP projektorov, ktorý začlenil do systému projekčnej lampy technológiu ImageCare spoločnosti Philips, učinil BenQ ďalší kvalitatívny skok vyvinutím svojej vlastnej technológie SmartEco pre zdokonalenie DLP z hľadiska úspory energie pre posluchárne 21. storočia. MS513, navrhnutý s využitím tejto úplne novej konštrukcie, v sebe vďaka inovatívnym vlastnostiam spája výborný jas, dokonalú kvalitu obrazu a optimalizovanú životnosť lampy.
Cena na vyžiadanie.

BenQ MS500

Využite až 6 000 hodín životnosti lampy* – dvojnásobok očakávanej životnosti obvyklých projekčných lámp ponúkaných na trhu! Vďaka tomu sa znižuje počet nutných výmen lampy a minimalizujú sa náklady na údržbu.
Cena na vyžiadanie.

BenQ MX514

Ako prvý výrobca DLP projektorov, ktorý začlenil do systému projekčnej lampy technológiu ImageCare spoločnosti Philips, učinil BenQ ďalší kvalitatívny skok vyvinutím svojej vlastnej technológie SmartEco pre zdokonalenie DLP z hľadiska úspory energie pre posluchárne 21. storočia. MX514, navrhnutý s využitím tejto úplne novej konštrukcie, v sebe vďaka inovatívnym vlastnostiam spája výborný jas, dokonalú kvalitu obrazu a optimalizovanú životnosť lampy.
Cena na vyžiadanie.

BenQ MX501

MX501 sa pýši vysokým kontrastným pomerom 4 000:1. Vysoký kontrastný pomer sa prejavuje detailmi ostrými ako britva a rozšírenou škálou jemných farebných rozdielov, vďaka čomu je text ostrejší, čistejší a ľahko čitateľný.
Cena na vyžiadanie.

BenQ MX613ST

BenQ MX613ST ponúka, vďaka použitiu dizajnu asférického objektívu, najvyšší flexibilitu zobrazenia – vytvára obraz s veľkosťou 55” v projekčnej vzdialenosti iba 1 metra! Tento XGA projektor s vysokým jasom 2800 ANSI lúmenov, vysokým kontrastným pomerom 5000:1 a 3D technológií DLP® Link™ je ideálnou voľbou pre prostredie menších podnikov a vzdelávacích inštitúcií!
Cena na vyžiadanie.

BenQ MW516

Ako prvý výrobca DLP projektorov, ktorý začlenil do systému projekčnej lampy technológiu ImageCare spoločnosti Philips, učinil BenQ ďalší kvalitatívny skok vyvinutím svojej vlastnej technológie SmartEco pre zdokonalenie DLP z hľadiska úspory energie pre posluchárne 21. storočia. MW516, navrhnutý s využitím tejto úplne novej konštrukcie, v sebe vďaka inovatívnym vlastnostiam spája výborný jas, dokonalú kvalitu obrazu a optimalizovanú životnosť lampy.
Cena na vyžiadanie.

BenQ MX660P

Projektory sú výkonné zariadenia na vytváranie úspešných prezentácií. Pre zaistenie plynulého priebehu prezentácie z vašej strany je projektor BenQ MX660P vybavený rôznymi zobrazovacími funkciami, ktoré budú vyhovovať všetkým vašim potrebám!
Cena na vyžiadanie.

BenQ MX750

BenQ MX750 ponúka pozoruhodne flexibilný pomer zoomu 1,6 pre širokú škálu projekčných vzdialeností. Táto extrémne veľká univerzálnosť inštalácie sa prejavuje tým, že pri inštalácii nového školského projektora BenQ do konzoly pre montáž pod strop z vášho pôvodného projektora nevznikajú žiadne (alebo len zanedbateľné) náklady na rekonštrukciu triedy. Len si predstavte, čo všetko môžete pre vašu školu urobiť za peniaze ušetrené vďaka tejto flexibilite pri inštalácii!
Cena na vyžiadanie.

BenQ MX711

BenQ MX711 je ten pravý projektor, ktorý potrebujete pre dokonalú prezentáciu v akomkoľvek prostredí. MX711, disponujúci rozlíšením XGA, jasom 3200 ANSI lúmenov a vysokým kontrastným pomerom 5300:1, ponúka taktiež funkcie viacnásobného zobrazenia pre mimoriadne ľahké pripojenie, prezentáciu bez použitia PC a projekciu „3D ready“ pre skvelý dojem z prezentácie!
Cena na vyžiadanie.

BenQ MW712

Súčasné školy musia riešiť požiadavky na zavádzanie nových technológií a výučbových prostriedkov do svojich posluchární, rovnako ako znižovanie nákladov na elektrickú energiu. Pri svojom úsilí pomôcť školám splniť požiadavky na výučbu študentov, rovnako ako ekologické ciele stanovené školským okrskom, spolupracuje spoločnosť BenQ so spoločnosťou Philips Lighting na vývoji dokonalého riešenia – technológie SmartEco.
Cena na vyžiadanie.

BenQ MX764

Projektor MX764 určený na použitie v stredných až väčších priestoroch ponúka pre účely prezentácie vysoký jas 4 200 ANSI lúmenov. Môžete tak vaše publikum zaujať čistejším, živším obrazom aj v miestnostiach s ťažko zatieniteľným vonkajším osvetlením.
Cena na vyžiadanie.

BenQ SP920P

Model BenQ SP920P zavádza jedinečné umiestnenie lámp, ktoré mení uhly vyžarovania svetla, aby sa vytvoril extrémny jas 6000 lúmenov. Tento dizajn lampy chránený obchodnou známkou spoločnosti BenQ nielenže zaisťuje modelu SP920P, aby premietal najjasnejšie svetlo, ale tiež pomáha zvýšiť efektívnosť lámp.
Cena na vyžiadanie.

 
+421 2 6541 1344 obchod@kvant.sk
© KVANT spol. s r.o. Všetky práva vyhradené.