vyhľadávanie
www.kvant.sk
 
www.projektory.sk
 
 
 


Obchodné podmienky

Objednávanie tovaru

Tovar môžete objednávať písomne, faxom na čísle 02-654 113 44 alebo elektronickou poštou na adrese obchod@skola.sk . Objednaním tovaru súhlasíte s obchodnými podmienkami spoločnosti KVANT spol. s r.o. Bratislava.

Záruka

Na tovar sa vzťahuje záruka garantovaná výrobcom spravidla dva roky, pokiaľ nie je uvedené inak v záručnom liste s ohľadom na výrobcu a špecifiká tovaru. Záruka začína plynúť dňom dodania a vzťahuje sa na všetky výrobné chyby. Záruka sa nevzťahuje na poškodenia vzniknuté následkom nesprávneho používania. Na spotrebný tovar (žiarovky, poistky, sklenený tovar) sa záruka nevzťahuje. Akýkoľvek problém alebo reklamáciu konzultujte s nami telefonicky alebo elektronickou poštou.

Prevzatie tovaru

Pri preberaní tovaru od prepravcu alebo doručiteľa skontrolujte stav obalu zásielky (poškodený prepravný obal a podobne). Ak zistíte poškodený obal, skontrolujte ihneď obsah zásielky a v prípade poškodenia alebo nekompletnosti obsahu zásielky urobte písomný záznam podpísaný prepravcom alebo doručiteľom. V prípade, že zistíte poškodenie až neskôr, kontaktujte nás telefonicky alebo elektronickou poštou. V takomto prípade nám však prepravná spoločnosť nemusí uznať reklamáciu.

Dodacia lehota

Spravidla 2 až 4 týždne. Produkty na našom sklade expedujeme okamžite. Pri niektorých výrobkoch môže byť dodacia lehota dlhšia, pokiaľ sa jedná o zakázkovú alebo sezónnu výrobu. Odporúčame Vám vždy sa informovať na dodaciu lehotu.

Fakturačný poplatok

Pri objednávkach menších ako 33,-€ účtujeme manipulačný poplatok v sume 3,-€.

Zasielanie tovaru

Tovar doručujeme prepravnými spoločnosťami DPD, UPS, TenExpres alebo poštou. V prípade, že požadujete dodanie tovaru na inú adresu ako je adresa objednávateľa, uveďte to na objednávke. Osobný odber prosíme nahlásiť vopred.

+421 2 6541 1344 obchod@kvant.sk
© KVANT spol. s r.o. Všetky práva vyhradené.